systemy przywołania w obiektach hotelowych

Ponieważ systemy przywoływania w obiektach hotelowych są łatwe w użyciu i montażu, ich instalacja znajduje pragmatyczne i biznesowe uzasadnienie. W rezultacie nie tylko poprawie ulega jakość obsługi, ale także zwiększa się wydajność pracy.

Przycisk alarmowy systemów przywoławczych bezprzewodowych można umieścić na przykład na korytarzu, w windzie, toalecie, na basenie, w siłowni lub saunie. To tylko kilka z możliwych miejsc, w których można je zamontować. Ponieważ łatwo je zamocować i posługiwać się nimi na co dzień, przywoływacze dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo gości.

Systemy przywoływania w obiektach hotelowych

Oto najważniejsze – choć tylko przykładowe; istnieje znacznie więcej – sposoby zastosowania naszych przywoływaczy w obiektach hotelowych:

  1. Po pierwsze wezwanie pomocy przez naciśnięcie przycisku ALARM.
  2. Po drugie przywołanie sprzątaczki bezpośrednio przez gościa lub przez recepcję.
  3. Po trzecie wezwanie ekip technicznych w dużych obiektach bezpośrednio do awarii.

Przycisk alarmu – można zamontować w dowolnym miejscu obiektu. Ten przycisk
nie wymaga baterii.

Przycisk wezwania ekipy sprzątającej – należy zamontować w pokoju hotelowym, aby gość bezpośrednio mógł wezwać sprzątaczkę lub pomoc.

Monitor, na którym zostanie wyświetlony numer pokój.

odbiornik

Zegarek dla obsługi, który zawibruje gdy wezwanie przyjdzie do noszącego go pracownika.

Model SUNG-STM2 transmiter wieloprzyciskowy, współpracuje z odbiornikami do 999 urządzeń.

Nadajnik, to z jego pomocą recepcja wzywa konkretnego pracownika do danego miejsca w hotelu, na przykład: pokój, parking, recepcja.

Przywoływacze w hotelach – podsumowanie

Podsumowując, systemy przywoływania w obiektach hotelowych cieszą się dużą popularnością i znajdują tu szerokie zastosowanie, co przekłada się na jakość obsługi i zadowolenie gości. Poza gastronomią i hotelarstwem systemy przywoływania są z powodzeniem używane w medycynie, domach opieki i firmach logistycznych.