S4H POS Lite+ czyli system zarządzania sprzedażą

Dla kogo?

Ponieważ, system S4H POS Lite+ to rozwiązanie dedykowane małym punktom gastronomicznym, takim jak: bary, kawiarnie, małe restauracje czy food trucki – polecamy je szczególnie tym, którzy chcą szybko uruchomić sprzedaż na urządzeniach POS.
Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, powstała wersja Lite kultowego systemu POS. Najważniejsze cechy wersji Lite+ to przede wszystkim: szybka konfiguracja, prostota obsługi i szybkość działania.

Pos z ekranem dotykowym
Prostota i szybkość działania

Innymi słowy, system ten to specjalna wersja oprogramowania POS, pozwalająca na szybką sprzedaż.

System S4H POS Lite+ funkcjonalność

Przede wszystkim, w skład systemu wchodzi oprogramowanie POS, komputer z dotykowym ekranem typu POS i dodatkowo możliwość podłączenia jednej drukarki fiskalnej. W rezultacie otrzymujemy najważniejsze rzeczy, które tworzą niezbędny zestaw do rozpoczęcia sprzedaży.

Dodatkowo, cechą charakterystyczna jest brak potrzeby posiadania magazynu z produktami, gdyż te konfiguruje się bezpośrednio w aplikacji POS.

Co więcej, wśród podstawowych funkcji programu znajdują się między innymi: sprzedaż na otwartych/odkładanych rachunkach, rabaty do pozycji rachunku i rachunku. Stornowanie pozycji i całego rachunku oraz obsługa zamkniętych rachunków. Funkcje: łączenia i podziału rachunków, definiowania i sprzedaży zestawów, dodatkowe opisy do kuchni. Również, sprzedaż z ilością ujemną (zwrot), czy zamykanie rachunku na 2 formy płatności. Także, wystawianie dokumentów kasowych, szczegółowe raportowanie. Wystawianie faktury do kilku paragonów, drukowanie paragonów, rachunków ozdobnych, faktur.

Podsumowując: jeśli szukacie systemu, który można szybko uruchomić i łatwo obsłużyć, zawierającego dodatkowo wiele użytecznych funkcji, to system S4H POS Lite+ jest dla Was idealnym rozwiązaniem.

W skład systemu jego skład wchodzą:
Komputer POS SUNG A8
Oprogramowanie S4H POS Lite+

Cena zestawu 3550 zł netto