09:41

Magazyny

Magazyny – poniżej, przedstawiamy sposoby zastosowania bezprzewodowych systemów przywoławczych w firmach logistycznych.

Na nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie magazynów, nadążające za najnowszymi trendami, składają się: teleskopowe podnośniki, ruchome konstrukcje czy obrotowe rampy. W tym kosmicznym, na pierwszy rzut oka otoczeniu, pracują jednak ludzie. Ponieważ, szybka komunikacja to podstawa sprawnego zarządzania magazynami, dlatego nasze systemy bezprzewodowego przywoływania, zdecydowanie się tu sprawdzają. Przede wszystkim, mają one nieduże rozmiary, a estetyczne wykonane przyciąga wzrok. Łatwo ich używać na co dzień, dodatkowo nie sprawiają problemów przy montażu – bo działają bezprzewodowo (brak dodatkowego okablowania).

Duże powierzchnie magazynowe sprawiają, że mogą występować problemy z lokalizacją obsługi. Dodatkowo, często pojawia się konieczność wezwania pracownika do konkretnego, oddalonego miejsca. Na przykład, kierowca wózka widłowego otrzymuje wezwanie do magazynu, w celu przewiezienia towaru do rampy, przy której czeka klient. Tu zaczyna się rola naszych przywoływaczy. Co istotne, istnieje wiele możliwości ich zastosowania, a zależą one od koncepcji prowadzenia magazynu.

Magazyny – możliwe do zastosowania elementy przywoływania:

przycisk alarmu wezwania SUNG ST3

Przycisk alarmu – można zamontować w dowolnym miejscu obiektu.

Zegarek kierowcy/magazyniera, który zawibruje, gdy przyjdzie wezwanie.

Model SUNG-STM2 transmiter wieloprzyciskowy, współpracuje z odbiornikami do 999 urządzeń. Magazyny, gastronomia, medycyna.

Nadajnik, to z jego pomocą, operator wzywa danego pracownika, do konkretnego miejsca w magazynie.

Magazyny – podsumowanie.

Systemy przywoływania, opierające się na bezprzewodowym wysyłaniu komunikatów wzywających personel, mogą być konfigurowane na różne sposoby. Ich zaletą jest możliwość szybkiego uruchomienia i łatwość obsługi. Rozwiązują one problemy komunikacyjne i efektywnie przyspieszają pracę personelu.

Dodatkowo, nasze przywoływacze znajdują szerokie zastosowanie poza sektorem magazynowym np. w gastronomii czy medycynie.