Przywoływacze dla Food Truck

Przywoływacze i ich zastosowanie dla Food Truck to strzał w dziesiątkę – pager dla klienta, elektroniczny przywoływacz ułatwi odbiór zamówienia oraz prowadzenie biznesu. Choć ojczyzną Food Trucków są przede wszystkim Stany Zjednoczone, to jednak mobilne restauracje, od dłuższego czasu, na stałe wpisują się w krajobraz polskich miast. Klienci lubią oryginalne, ciepłe potrawy i przekąski, serwowane prosto z przyczepy gastronomicznej. Jednak, w dobie olbrzymiej konkurencji, nie wystarczy tylko dbanie o dobre ceny, świetne menu i świeżość potraw. Przede wszystkim, konieczne jest wzbudzenie zainteresowania klienta, oraz zapewnienie sprawnej obsługi, co wprost przekłada się na zadowolenie odbiorcy. Dlatego, proponujemy zastosowanie przywoływaczy, gdyż usprawniają one obsługę gości, a to w rezultacie przekłada się na zysk firmy. Twoja mobilna gastronomia będzie działać sprawniej!

Elektroniczny przwoływacz zastosowanie

Przeraża cię tłum kręcących się bezwładnie klientów wokół twojego Food Trucka?
Nie dziw się! Każdy z nich chce być blisko, aby usłyszeć czy jego numer zamówienia nie jest właśnie wywoływany.

Jest na to rada.
Klient, po złożeniu zamówienia, otrzymuje “coster”, który zawibruje gdy jego potrawa jest już gotowa.
Proste? A jakie skuteczne!
Zamów zestaw w naszym sklepie internetowym.

Podsumowując, przywoływacze z pewnością znajdują zastosowanie w działalności Food Truck (mobilna gastronomia). Bezpośrednie powiadomienie kupującego, eliminuje problemy komunikacyjne. Pagery oszczędzają czas klienta i obsługi, systematyzują zarządzanie kolejką oraz zwiększają ilość obsługiwanych gości. Zachęcamy do kontaktu.

Pager dla klienta

Poniżej zdjęcia gotowych zestawów pagerów do wykorzystania w mobilnej gastronomii. Pagery mogą mieć kształt prostokątny lub okrągły. Istnieje możliwość ich personalizacji – widoczne będzie wtedy logo restauracji czy baru.

16 Costerów SUNG
18 pagerów SUNG
SQ5
Costery – krążki
pager dla klienta, widać czarny krążek który wibrujeswieci gdy klient jest wzywany po odbiór zamówienia
elektroniczny przywoływacz pager dla klienta
Zestaw przywołania klienta po odbiór zamówienia 6 pagerów