Systemy przywoływania dla obiektów opieki zdrowotnej

Przywoływacze i ich wykorzystanie w branży medycznej – pagery, zegarki, przyciski dotykowe – poniżej przygotowaliśmy dla Państwa najważniejsze informacje.

Stosując systemy przywoływania SUNG, szpitale i wszelkiego rodzaju placówki medyczne, zapewniają skuteczną opiekę nad pacjentem.

Co więcej, SUNG oferuje najbardziej kompletny i niezawodny system wezwania personelu. Dodatkowo, dzięki modułowej budowie, umożliwia konfigurację w nieograniczonej ilości wariantów.

Szpitalne systemy przywoławcze

Poniżej, przedstawiamy jedynie kilka elementów, z których można stworzyć system medycznego przywoływania.

Po pierwsze, szpitale i wszelkiego rodzaju placówki medyczne, mogą stosować system w celu przywoływania pielęgniarek bezpośrednio do pokoju szpitalnego.

Po drugie, istnieje możliwość bezpośredniego przywołania lekarza. Ponieważ, często się zdarza, że na oddział ortopedii musi przyjść  lekarz innej specjalizacji, który przebywa na swoim oddziale – przywoływacz ułatwia takie wezwanie. Zegarek, pager wyświetlają informację przywołującą.

Innymi słowy, system przywołania, pagery dla lekarzy mogą służyć do wezwania medyka konkretnej specjalności, bez konieczności poszukiwania go po całym szpitalu.

Podsumowując, oferowane przez nas systemy mogą objąć swoim zasięgiem cały obiekt szpitalny.

Przywoływacze i ich wykorzystanie w branży medycznej – przykład wdrożony przez naszego klienta:

Przychodnia stomatologiczna z pięcioma gabinetami lekarskimi,
trzy asystentki.

Gdy lekarz potrzebuje asysty naciska przycisk transmitera CS M1 lub M2
Transmiter CS M1 posiada 1 przycisk, jest wodoodporny.

przycisk dotykowy – 1 klawisz wodoodporny
przycisk dotykowy M2 – dwuklawiszowy

numer przycisku

1

2

3

treść na zegarku

lekarz

SOS

odwołanie przywołania

zegarki CS 200 odbierające sygnały przywoławcze

Gdy jedna z asystentek pojawia się w gabinecie, przywołanie zostaje odwołane. W wyniku wykorzystania naszego sytemu, pielęgniarka może szybko zareagować na wezwanie. Cena powyższego zestawu to około 1550 zł netto. Warto porównać tę kwotę z kosztem utrzymania dodatkowej asystentki. Zegarek działający jak pager powiadamia o przywołaniu.

Przycisk dotykowy, alarmowy

Przywoływacze w branży medycznej znajdują zastosowanie także w gabinetach weterynaryjnych i stomatologicznych. Przycisk dotykowy może działać jako przycisk alarmowy. Szpitalne systemy przywoławcze muszą być sprawne i skuteczne, szczególnie w dobie pandemii. Dlatego przygotowaliśmy rabat 20% na przyciski dla szpitali.