domy opieki

Przywoływacze mają istotne zastosowanie w Domach Opieki i Domach Seniora. Przycisk alarmowy dla seniora poprawia bezpieczeństwo, a Domy Opieki to miejsca, w których priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pensjonariuszy. Troską, otacza się nie tylko kondycję fizyczną gości, ale także ich samopoczucie psychiczne. Ponieważ, przebywają tam osoby starsze i schorowane, dlatego wyposażenie seniorów w systemy przywołania personelu, systemy alarmowe dla osób starszych stanowi duże udogodnienie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Wykorzystując system przywoływania obsługi, po pierwsze, poprawiamy komfort pobytu gości, po drugie, zwiększamy bezpieczeństwo pacjentów. Co więcej, pensjonariusze z łatwością potrafią posługiwać się takim przyciskiem alarmowym – przywołującym. Zainstalowanie naszego systemu przywoływania nie wymaga dużych nakładów finansowych. Przywoływacze mają niewielkie rozmiary, działają bezprzewodowo, są również proste w montażu.

Przycisk alarmowy dla seniora, przywoływacze personalne

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży systemów przywoławczych, możemy wyodrębnić dwa główne sposoby zastosowania naszych urządzeń w Domach Opieki:

  1. Przycisk alarmowy dla seniora – przez zamontowanie na stałe przycisku alarmowego, przywołującego w pokoju pacjenta. W tym przypadku pensjonariusz wzywa obsługę, gdy zaistnieje taka konieczność, poprzez wciśnięcie guzika przywołującego. Obsługa otrzymuje komunikat, kto ją wzywa. Umożliwia to pomoc pensjonariuszowi w realizacji potrzeb tj. kąpiel, codzienna toaleta.
  2. Przywoływacze personalne – znajdujące swoje uzasadnienie, gdy opiekujemy się pacjentami z ograniczoną zdolnością ruchową. Osoby schorowane wymagają specjalnej opieki. Stosujemy wtedy przycisk na rękę, którym jeśli to konieczne, chorzy wzywają pielęgniarkę. Informacja o wezwaniu wyświetla się na odbiorniku, personel może udać się do konkretnego pensjonariusza.

Podsumowując, przywoływacze znajdują istotne zastosowanie nie tylko w gastronomii czy hotelarstwie, ale i Domach Opieki. Systemy alarmowe dla osób starszych zapewniają bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do specyfiki danego obiektu i odpowiemy na pytania.