Nasza firma posiada w ofercie znakomite komputery POS (monitor dotykowy), współpracujące z oprogramowaniem pod Windows oraz Android, które świetnie sprawdzają się jako komputery dla restauracji, komputery dla hotelu. Dlatego, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Poniżej, przedstawiamy najważniejsze cechy poszczególnych komputerów POS:

Komputery POS dla restauracji i hotelu

Po pierwsze – APEXA®PRIME komputer POS

APEXA®PRIME, marki Posbank, to przede wszystkim nowy dodatek do serii APEXA®. Najbardziej zaawansowany terminal POS, cechujący się szybką wydajnością, zasilaną procesorem 6th generacji Intel® Core™ i5. Dodatkowo, dzięki doskonałej wydajności, dotykowemu ekranowi, wieloma łączami I/O i elastycznej instalacji, APEXA®PRIME jest zbudowany z myślą o współczesnych wymaganiach rynku detalicznego oraz hotelowego.

POS Apexa Prime

Po drugie – APEXA G

POSBANK przedstawia nowy innowacyjny produkt APEXA®G. APEXA®G to najnowszy terminal POSBANK o nowoczesnym wyglądzie. W rezultacie, innowacyjna konstrukcja pozwala klientom cieszyć się jednocześnie efektywnością i użytecznością. Zbudowany tak, aby spełniać wymagania dzisiejszego handlu. APEXA®G charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, dużą wydajnością, doskonałym ekranem dotykowym, wieloma złączami I/O i elastyczną instalacją. Zbudowany z myślą o współczesnym rynku detalicznym i hotelowym.

15” calowy wyświetlacz PCAP z podświetleniem LED

Po trzecie – APEXA GW

APEXA® GW marki Posbank, to najnowszy produkt z serii APEXA®, zbudowany z myślą o współczesnym rynku handlowo-hotelowym. W wyniku czego, otrzymujemy produkt charakteryzujący się stylowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodatkowo, możliwość pracy w środowisku Windows, Linux i Android, czynią to urządzenie wyjątkowo elastycznym narzędziem pracy. APEXA® GW to odpowiedź na stale rosnące i wysokie standardy rynku. Podsumowując, ekran dotykowy o przekątnej 19.5”, z pojemnościową (PCAP), technologią obsługi dotyku, zapewnia precyzyjną obsługę, identyczną jak na tabletach czy smartfonach.

Doskonały wyświetlacz z szerokim ekranem dotykowym 19.5″

Oferowane przez firmę BH-Wandex komputery POS – współpracują z oprogramowaniem S4H. Interesuje Cię nasza oferta na komputer POS – skontaktuj się z nami! Mamy świetną ofertę na komputery dla restauracji, komputery dla hotelu (monitor dotykowy) – sprawdź!