12:29

Komputery POS

Nasza firma posiada w ofercie znakomite komputery POS, współpracujące z oprogramowaniem pod Windows oraz Android. Dlatego, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. Poniżej, przedstawiamy najważniejsze cechy poszczególnych komputerów POS:

Po pierwsze – APEXA®PRIME

APEXA®PRIME, marki Posbank, to przede wszystkim nowy dodatek do serii APEXA®. Najbardziej zaawansowany terminal POS, cechujący się szybką wydajnością, zasilaną procesorem 6th generacji Intel® Core™ i5. Dodatkowo, dzięki doskonałej wydajności, dotykowemu ekranowi, wieloma łączami I/O i elastycznej instalacji, APEXA®PRIME jest zbudowany z myślą o współczesnych wymaganiach rynku detalicznego oraz hotelowego.

POS Apexa Prime

Po drugie – APEXA G

POSBANK przedstawia nowy innowacyjny produkt APEXA®G. APEXA®G to najnowszy terminal POSBANK o nowoczesnym wyglądzie. W rezultacie, innowacyjna konstrukcja pozwala klientom cieszyć się jednocześnie efektywnością i użytecznością. Zbudowany tak, aby spełniać wymagania dzisiejszego handlu. APEXA®G charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, dużą wydajnością, doskonałym ekranem dotykowym, wieloma złączami I/O i elastyczną instalacją. Zbudowany z myślą o współczesnym rynku detalicznym i hotelowym.

15” calowy wyświetlacz PCAP z podświetleniem LED

Po trzecie – APEXA GW

APEXA® GW marki Posbank, to najnowszy produkt z serii APEXA®, zbudowany z myślą o współczesnym rynku handlowo-hotelowym. W wyniku czego, otrzymujemy produkt charakteryzujący się stylowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Dodatkowo, możliwość pracy w środowisku Windows, Linux i Android, czynią to urządzenie wyjątkowo elastycznym narzędziem pracy. APEXA® GW to odpowiedź na stale rosnące i wysokie standardy rynku. Podsumowując, ekran dotykowy o przekątnej 19.5”, z pojemnościową (PCAP), technologią obsługi dotyku, zapewnia precyzyjną obsługę, identyczną jak na tabletach czy smartfonach.

Doskonały wyświetlacz z szerokim ekranem dotykowym 19.5″

Oferowane przez firmę BH-Wandex komputery POS – współpracują z oprogramowaniem S4H.