13:47

Koronawirus – rabat 20% na przyciski dla szpitali

Koronawirus – oferujemy 20% rabat na przyciski – dla szpitali, oddziałów zakaźnych.

W dobie koronawirusa ograniczamy kontakty międzyludzkie, co wynika nie tylko z przepisów ustawowych, ale i ze zwykłego rozsądku. Zasady bezpieczeństwa obligują nas do zachowania społecznego dystansu, zakrywania ust i nosa poza domem oraz unikania skupisk ludzkich. Życie toczy się dalej, bo nie mamy innego wyboru jak nauczyć się egzystować z tym zagrożeniem. Ważne jest, byśmy przetrwali ten czas bezpiecznie.

Nasze bezprzewodowe systemy przywołania , sprawdzają się w czasach pandemii. Pomagają ograniczyć kontakty do tych naprawdę koniecznych. Ułatwiają sprawne przywołanie personelu, bo wysłany sygnał, natychmiast dociera do odbiorcy. Innymi słowy, dostarczamy rozwiązania umożliwiające przywołanie obsługi do pacjenta.

Po pierwsze, nasze systemy działają w oparciu o przyciski. Ich przykładowe rodzaje można zobaczyć poniżej:

Rabat 20% na przyciski - koronawirus
przyciski przywołujące personel

Po drugie: przyciski znajdują zastosowanie w warunkach szpitalnych, w domach pacjentów, laboratoriach, przy wykonywaniu diagnostyki oraz wszędzie tam gdzie konieczne jest zapewnienie pomocy.

Potem, po naciśnięciu przycisku, wezwanie jest przekazywane bezprzewodowo na ekran. System jest skalowalny oraz pozwala na rozbudowę poprzez wzmacniacze.

Podsumowując, systemy przywoływania opierają się na prostych zasadach. Nadajniki (transmitery), takie jak przyciski, wysyłają informacje. Odbiorniki, takie jak monitory, czy zegarki personelu – wyświetlają przywołanie. Ograniczając bezpośredni kontakt z drugą osobą do sytuacji tylko koniecznych, zachowujemy wymagany dystans oraz dbamy o zdrowie nasze i pacjentów.

Koronawirus – oferujemy 20% rabat na przyciski – dla szpitali, oddziałów zakaźnych.

Jesteś zainteresowany? Zamów tel. 22 506 55 55

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego