Stomatologia zastosowanie systemów przywoływania

Stomatologia – zastosowanie systemów przywoływania pomaga w pracy lekarzom – zapewniamy, że nasz system przyzywowy działa szybko i prosto. Dzisiejsze gabinety stomatologiczne oferują precyzyjne i nowoczesne leczenie. Profesjonalnie przeprowadzane zbiegi, miły personel i spokojna atmosfera – to wizytówka wielu z nich. Pomocny i wykwalifikowany personel z uśmiechem, empatią i wiedzą dba o nasze zdrowie. Wszystkie te elementy działają, gdy w gabinecie są sprawnie przekazywane informacje, a praca personelu jest efektywnie wykonywana. Dlatego, przywoływacze sprawdzają się w codziennej pracy dentystów, ponieważ usprawniają komunikację i zwiększają wydajność pracy. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, dotyczącymi zastosowania tych urządzeń.

System przyzywowy

Przede wszystkim, nasze przywoływacze są estetyczne, mają niewielkie rozmiary, są łatwe w montażu, działają bezprzewodowo. Zasada ich działania jest równie prosta. Gdy stomatolog potrzebuje przywołać asystentkę lub pomoc stomatologiczną, korzysta z nadajnika – transmitera. Wciskając przycisk służący do przywołania danej osoby, wysyła powiadomienie na odbiornik – zegarek lub monitor, będący w posiadaniu personelu. Na przykład, nadajniki współpracujące z odbiornikami mogą być jedno i wieloprzyciskowe, wodoodporne, o różnym zasięgu. Odbiorniki to po pierwsze, zegarki (z wyświetlaczami monochromatycznymi lub kolorowymi), zwykłe bądź wodoodporne. Po drugie, monitory – z różną ilością sekcji.

Często się zdarza, że w przychodni stomatologicznej są trzy, lub więcej gabinetów, a na recepcji zatrudnionych jest mniejsza ilość asystentek stomatologicznych. Przycisk przywoływacza  wezwania asystentki umieszczony w zasięgu ręki lekarza rozwiązuje ten problem.

Przycisk wzywający Asystentkę, system przyzywowy

Wszystkich zainteresowanych naszymi systemami przywoływania zachęcamy do kontaktu.