Zegarek kelnerski – zegarek, który kelner nosi na ręku. To na nim wyświetla się informacja gdzie jest wołany.

Jak mogę przywołać gościa po odbiór zamówienia – Możesz zastosować pagery które gość dostaje po złożeniu zamówienia. Jak potrawa jest gotowa to pager wibruje przywołując gościa po odbiór zamówienia.

Cy te przywoływacze są drogie – biorąc pod uwagę ich możliwości i jakość, to nie są drogie.

Jak mogę kupić zestaw przywoływaczy klienta ? – Najprościej na stronie naszego sklepu www.bigshop.com.pl

Sklep internetowy – Tak mamy sklep internetowy, jego adres to www.bigshop.com.pl

Jaki system przywoływaczy jest najlepszy? – To zależy czy chcesz przywoływać klienta po odbiór zamówienia, czy może kelnera do kuchni lub stolików. Musisz sprecyzować pytanie, ale oczywiście najlepsze są systemy, które znajdziesz na stronie www.przywolywacze.pl

Jakie przywoływacze są najlepsze? – Najlepsze przywoływacze to te, które kupisz w sklepie www.bigshop.com.pl . Zobacz podział przywoływaczy.

Jakie są kolory zegarków? – Zegarki systemu Sung są w kolorze czarnym, natomiast model CS 200 ma dwa kolory, czarny lub czerwony.

czy jest możliwość wypożyczenia przywolywaczy? – Raczej nie wypożyczamy tych urządzeń, ale możesz napisać do nas bh@wandex.pl jakie są Twoje potrzeby.

Czy są jakieś rabaty lub upusty? – Upusty lub rabaty są możliwe, ale zależą od wartości zamówienia. Poproś o wycenę wchodząc na ten link https://wejdz.do/wycena

Dla gastronomii samoobsługowej, aby wezwać klienta po odbiór zamówienia, możemy zaproponować zestawy po sześć, osiemnaście lub w dowolnej ilości od 20 pagerów.

Do Food Truck Zestaw przywoływaczy może być już z sześcioma pagerami.

Może mieć 6 pagerów lub więcej.

Można go zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym pod adresem : https://wejdz.do/foodtruck

czy do pagera jest potrzebna karta sim ? Nie pager nie potrzebuje karty sim.

Kochasz mnie ? – Oczywiście tak, ale jak coś kupisz to będę cię uwielbiać!

Potrzebuje systemu przyzywowowego sterowanego z kilku miejsc – Nie ma problemu. Musisz mieć kilka transmiterów. Transmiter to klawiatura do przywołania którą możesz umieścić w kilku miejscach. Kelner na zegarku otrzyma informację do którego miejsca jest przywoływany.

Jaka jest cena przywoływaczy? – Cena zależy od systemu, który cię interesuje. Ceny zaczynają się już od 450 złotych. Powinieneś wejść na stronę naszego sklepu lub zapytać wypełniając formularz z adresu : https://wandex.pl/?cff-form=11

Jaka jest cena przywoływaczy? – Wejdż na stronę naszego sklepu, lub zapytaj wypełniając formularz z adresu : https://wandex.pl/?cff-form=11

Dzień dobry, chcę kupić przycisk dla seniora , który będzie uruchamiał dzwonek – Zestaw dla seniora musi się składać z dwóch elementów. Przycisk który naciska senior i odbiornik który jest u opiekuna.

czy są zielone przywoływacze? – Nie nie ma zielonych przywoływaczy. Zegarki występują w kolorach czerwony oraz czarny.

Ile kosztują przywoływacze ? – to zależy od tego z jakiej ilości elementów się składa. Najprostszy może kosztować od 250 złotych.

Szukam systemu przywołania dla operatora wózka widłowego w magazynie. aby wiedział gdzie ma pojechać – Myślę z operator wózka widłowego musi wiedzieć, do którego magazynu jest wzywany. Najlepszym rozwiązaniem będzie system przywołania, który umożliwia powiadamianie operatora w dowolnym momencie i kierowanie go do odpowiedniego miejsca w magazynie. System ten powinien składać się z przycisków rozmieszczonych w kluczowych miejscach magazynu oraz odbiornika, np. zegarka noszonego przez operatora na ręku. Właściwe by było aby w magazynie rozmieścić dodatkowo wzmacniacze sygnału do zwiększenia zasięgu. Taki system oczywiście można kupić w naszej firmie

Proszę o kontakt, mój mail – Oczywiście nie ma sprawy ale lepiej będzie jak sam napiszesz bh@wandex.pl